Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer 

Cilt yenilemek için kullanılan en son sistem cihazdır. Fraksiyonel lazer, tedavi edici etkisi yüksek, kalıcı ve kesin çözümler sunan başarılı bir yöntem olmasının yanında yan etkilerinin düşük olmasından dolayı en çok tercih edilen cilt lekesi tedavisidir.

Cilt lekeleri için kullanılan önceki lazer sistemleri uygulama yapılan alandaki tüm yüzeyi soyarak etki ederken, fraksiyonel lazer yüzeyi tümüyle soymak yerine, aralıklı uygulama imkânı sağlar. Böylece lazer sonrası oluşan geçici hasarlar mikroskobik boyutta kalır, hızlıca iyileşme gösterir ve yan etkiler minimuma indirilir. 

Fraksiyonel Lazer Çeşitleri Nelerdir? 

 Fraksiyonel Lazerler kullandığı lazer ışınına göre farklılık gösterir. 

 

 • CO2 Fraksiyonel Lazer 

 

CO2 (karbondioksit) lazer kullandığı dalga boyundan dolayı cildin derinlerine ulaşabilir. Uygulandığı dokuda termal hasar oluşturması nedeniyle ciltte yenilenmeyi tetikler.

 

 • Erbiyum Fraksiyonel Lazer 

 

Er:Glass Lazer: Cildin derinlerine ulaşamaması nedeniyle yaygınlaşmamıştır. 

Er:YAG Lazer: Cildin derinlerine etkili bir biçimde ulaşması ve üstelik yan etkilerinin CO2 lazere göre çok daha az olması nedeniyle yaygınlaşmıştır. 

Fraksiyonel Lazer Ne İçin Kullanılır? 

 • Cilt yenileme
 • Akne izleri 
 • Benler
 • Yaşlılık lekeleri 
 • Güneş lekeleri 
 • Kırışıklıklar 
 • Cilt sarkmaları 
 • Çatlaklar 
 • Gözeneklerin daraltılması 
 • Ameliyat ve yara izleri

Fraksiyonel Lazerde Kesin Sonuç İçin Kaç Seans Gerekir?

 Fraksiyonel Lazer uygulamasının yapıldığı alana ve mevcut probleme göre seanslar 3 ile 30 dakika arasında sürer. Ciltteki mevcut probleme ve tedavi görecek kişinin tedaviyi belirleyecek kimi özelliklerine göre ideal seans süresi değişkenlik gösterse de ortalama 1 ile 1.5 aylık periyodlarla 1-5 seans gereklidir. 

Fraksiyonel Lazer Acı Verir mi? 

 Uygulama sırasında veya sonrasında ağrı duyulmaz. Cilt hassasiyetine ve kişinin acı eşiğine bağlı olarak hafif bir yanma duyulabilir. Kimi cilt tiplerinde hafif kızarıklık oluşabilir ancak bu kızarıklık 24-48 saat içinde kaybolur. İşlemden sonra ciltte ince bir kabuklanma ve soyulma gerçekleşir. 

leke-tedavisi-ankara-3

Neden Biz

Tutum ve Davranışlar

Gündelik yaşamın alışkanlıkları, tutum ve davranışları, toplumun kültürü ve insanı anlamada önemli veriler olarak kabul edilmektedir.

Birinci Hedefimiz

Estetik, güzellik ihtiyaçlarını sağlamak için yolun başındayken kitlelere hızlı şekilde ulaşmak, iletişim kurmak,-.

Strateji

Türkiye’de önde gelen isimlerinden olduğumuzu kanıtlama yolunu hedef seçtik. Dinamik stratejilerimizle tereddütsüz kararlılığımızı ortaya koyduk.

Teknoloji Yatırım

Türkiye’de sağlık estetik, güzellik sektörünü geliştirebilen kimliğiyle maksimum hizmet anlayışıyla danışanlarına ev sahipliği yaptı.

Amacımız

Amacımız tüm süreçlerde aynı doğrultuda başarılı olmamızda rol alan önemli etkenlerle sağlıklı, güvenli, hızlı, kolay, pratik kullanım ortamını sağlamak.

Professional essay writing service – everything you need to know about it! Custom essay writing service offered by top-rated firms guarantees great support when you need to purchase essays for your academic work. You can call any time, day or night if you have any questions. You can always count on a professional essay writer to assist you whenever you need him.

Professional writers for hire can help you write https://colivre.net/kranesjack/get-a-reliable-online-writer-to-assist-you-draft-your-research-paper your papers fast because they have the right tools and know exactly how to write a well-written academic essay. The best way to hire a writer is through word-of-mouth recommendation. Ask your colleagues and friends who have hired writers to help with their academic papers. Note the quality of their work. You can get good https://www.inthow.com/5-smart-solutions-to-cope-with-college-workload/ rates by contacting several writers at once and getting different quotes for the same project. The price should be reflective of the services offered; ask https://ankaraakkusdernegi.com/create-the-perfect-writing-environment/ your writer about the deadline, the paper size and the number of pages needed. A good essay is worth its price.

A professional essay writing service is the best choice if http://www.viagrauuyy.com/blog-entry/2647/How+to+best+spend+your+’C2’A312+Government+Electricity+Rebate’3F+’3A-’29+/ you need help writing your papers. An affordable, but http://microquips.org/microfinancing professional, service can get the job done right. Contact the top essay writers to help you with your academic writing. A quality, affordable, and professional service can get the job done right. Contact the top essay writers to help you today!