Ultherapy ile Yüz Germe

Ultherapy İle Yüz Germe 

 Ultrasound teknolojisinden esinlenerek geliştirilen Ultherapy yöntemi ile ameliyatsız yüz gerdirme mümkün. Zaman ve stres nedeniyle esnekliğini yitiren ciltte ortaya çıkan kırışıklık ve sarkma gibi sorunlardan cerrahi müdahele olmadan, kısa süre içerisinde kurtulmayı sağlayan Ultherapy yöntemi ile yüz germe işlemi 30- 45 dakikada tamamlanıyor. 

Ultherapy Yöntemi Nasıl Etki Ediyor? 

 Ultherapy ile cildin alt tabakalarında sıcak noktalar oluşturuyorlar. Böylece cilt kendi onarım sürecine başlıyor, bu süreçte kollagen adı verilen cildin kırışıklarını gideren doğal bir madde üretiliyor ve kırışıklar ortadan kalkıyor. 

 Ultherapy işlemi aynı zamanda boyun ve gıdı bölgelerindeki yağlarda görülen sarkmaları azaltıyor, cildi sıkılaştırıyor, yanak düşüklüklerinin toparlanmasını ve çene kontürünün düzeltilmesini sağlıyor. 

30-45 dakikalık uygulamanın ardından değişmeye başlayan cilt, hedeflenen ideal görünümüne 3 ay içerisinde ulaşıyor. Yalnızca tek bir uygulamanın cildin kazandığı yeni görünüm, 2 seneye kadar muhafaza ediliyor. 

Ultherapy Yaz Aylarında Uygulanabilir mi? 

 Ultherapy teknolojisi cildin üst yüzeyinde olumsuz herhangi bir etki yaratmadığı için benzer amaçlarla uygulanan estetik müdahalelerin aksine yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Diğer Ameliyatsız Gençleştirme Yöntemlerimden Farkı Nedir? 

Ultherapy, odaklanmış ultrason teknolojisinin kullanıldığı ve bu sayede derin dokular üzerinde etkili sonuçlar doğuran tek yöntemdir. Tek seans ile son derece memnuniyet verici sonuçlar elde edilmektedir. 

 Diğer yöntemler cildin sadece yüzeyine müdahalede bulunurken, ulthera cihazı ile cilt katmanları görüntülenir ve taşıyıcı alt katmanlara doğru seviyelerde uygulama yapılır. Ultherapy ile sağlanan bu hassas uygulamayı diğer yöntemler ile elde etmek mümkün değildir. 

 Ultherapy, yüz germe ameliyatlarında kesilerek çıkarılan cilt tabakasını cerrahi müdahale olmaksızın küçültür kollajen üretimini tetikler ve cildin gerginleşmesini sağlar. 

 

Ultherapy Güvenli Bir Yöntem midir? 

Ultherapy yöntemi, tıp dünyasında son 50 yıldır kullanılan ve hiçbir yan etkisi olmadığı ispatlanan ultrason enerjisini kullanır. Ulthera Amerika FDA onayını

There are a few things that you need to keep in mind if you are looking help. The first thing that you should consider is your essay’s structure. This is a significant aspect of essay writing since it will make it much easier for you to compose, help and it will make it easier for you to edit your essay as soon as you get into the writing period. The thing you should think about is to be consistent with what you are currently doing. The thing which you ought to consider is the timing of this essay writing aid which you write my paper are likely to get.

almış bir cihazdır.

Ultherapy Sonrası 

Uygulamanın hemen sonrasında kişiler gündelik aktivitelerine kaldıkları yerden devam edebilirler. Ultherapy sonrasında dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır. Nadiren uygulama sonrasında kızarıklık meydana gelebilir ancak birkaç saat içerisinde bu etki tamamen geçer. 

Ultherapy Kimlere Uygulanabilir? 

 Yüz ve boyun çevresinde gevşeme, sarkma ve kırışıklık şikâyeti bulunan tüm kişiler Ultherapy teknolojisinden yararlanabilir.

leke-tedavisi-ankara-3

Neden Biz

Tutum ve Davranışlar

Gündelik yaşamın alışkanlıkları, tutum ve davranışları, toplumun kültürü ve insanı anlamada önemli veriler olarak kabul edilmektedir.

Birinci Hedefimiz

Estetik, güzellik ihtiyaçlarını sağlamak için yolun başındayken kitlelere hızlı şekilde ulaşmak, iletişim kurmak,-.

Strateji

Türkiye’de önde gelen isimlerinden olduğumuzu kanıtlama yolunu hedef seçtik. Dinamik stratejilerimizle tereddütsüz kararlılığımızı ortaya koyduk.

Teknoloji Yatırım

Türkiye’de sağlık estetik, güzellik sektörünü geliştirebilen kimliğiyle maksimum hizmet anlayışıyla danışanlarına ev sahipliği yaptı.

Amacımız

Amacımız tüm süreçlerde aynı doğrultuda başarılı olmamızda rol alan önemli etkenlerle sağlıklı, güvenli, hızlı, kolay, pratik kullanım ortamını sağlamak.