Lazerle Cilt Yenileme

Cilt yenileme bir çok tedavi yöntemi ile cildin revize edilmesi ve en uygun şekilde yapılandırılmasıdır. Epidermis izmir cilt bakımı tedavi Cilt yüzeyindeki lekeleri, akne ve sivilcelerin çukurluklarını, izleri, matlığı, cansızlığı, ölü deriyi, kızarıklıkları gibi bir çok cilt problemini ve estetik görünümü bozan unsurları düzeltmek için uygulanan işlemlerdir.

Cilt Yenilemede Hangi Yöntem Tercih Edilmeli?

Estetik görünüm ve cilt sağlığı için var olan tüm bu yöntemler başarısı kanıtlanmış olan yöntemlerdir.

Buna ek olarak her insanın cilt ihtiyacı, yaşı, cilt yaşı, ten rengi, hormonal yapısı, yaşam tarzı, görünümü, genetik kodları farklıdır. Epidermis izmir cilt bakımı Tüm bu farklılıklarda cildi, deri yapısını, cilt tipini ve cildin ihtiyaçlarını farklılaştırır. Tüm bunların ışığında da her cilt için farklı cilt gençleştirme yöntemi daha başarılı olmaktadır.

Örneğin, cilt problemleri, lekeleri, izleri ve diğer problemleri çok yüzeysel olan bir hasta için bitkisel peeling ve diğer peeling yöntemleri yeterli olmaktadır. Fakat derin ve yerleşmiş problemler ise dermabrazyon, lazer yöntemleri ile çözümlenebilmektedir. Bu konuda en doğru bilgi cilt, yaş gibi kriterler incelendikten sonra şekillenir.

Cilt Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Her işlem farklı olduğu için her işlemin farklı bir uygulama tekniği vardır. Fakat peeling işlemleri haricinde genellikle lokal anestezi kremleri uygulanır. Peelinglerde anestezi uygulanmaz çünkü acı, ağrı hissedilmez. Bunun dışında yapılan tedavilerde anestezi ile hasta konforu sağlanır.

İşlemler Kalıcı Mıdır?

Bu işlemler, ömür boyu kalıcı değildir. Çünkü yaşlanırken cildimizde aynı zaman diliminden geçerek eskir. Bunun yanı sıra yapılan işlemlerde kullanılan ilaçların etkisi zamanla deri hüzreleri tarafından emilir ve işlevini yitrir. Bu sebepten dolayı işlemler ömür boyu kalıcı değildir.

Cilt Gençleştirme İşlemi Kimlere Yapılabilir?

Gebe olmayan,bebeği emzikten kesilmiş olan bayanlara ve hormonal gelişim ve değişim sürecini bitirmiş olan herkese uygulanabilir.

Her Cilt Gençleştirme İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cilt yaşlanması hem hormonal hem de dış etmenler ile gerçekleşir. Bu nedenle bu tedaviler ile görünümünüzü daha iyi bir duruma taşırken hem de hayatınızda ufak değişim ve dikkatler ile bu estetik görünümleri destekleyebilirsiniz.

leke-tedavisi-ankara-3

Neden Biz

Tutum ve Davranışlar

Gündelik yaşamın alışkanlıkları, tutum ve davranışları, toplumun kültürü ve insanı anlamada önemli veriler olarak kabul edilmektedir.

Birinci Hedefimiz

Estetik, güzellik ihtiyaçlarını sağlamak için yolun başındayken kitlelere hızlı şekilde ulaşmak, iletişim kurmak,-.

Strateji

Türkiye’de önde gelen isimlerinden olduğumuzu kanıtlama yolunu hedef seçtik. Dinamik stratejilerimizle tereddütsüz kararlılığımızı ortaya koyduk.

Teknoloji Yatırım

Türkiye’de sağlık estetik, güzellik sektörünü geliştirebilen kimliğiyle maksimum hizmet anlayışıyla danışanlarına ev sahipliği yaptı.

Amacımız

Amacımız tüm süreçlerde aynı doğrultuda başarılı olmamızda rol alan önemli etkenlerle sağlıklı, güvenli, hızlı, kolay, pratik kullanım ortamını sağlamak.